Velkommen til Landbø Regnskap AS

Om oss

Landbø Regnskap AS er et autorisert regnskapsførerselskap med 20 ansatte, hvor over halvparten er autoriserte regnskapsførere. Våre ansatte har lang erfaring i bransjen og vi har en stabil arbeidsstokk. Vi ønsker å være en solid tjenesteleverandør til næringslivet, og samtidig være en attraktiv, trygg og god arbeidsplass. Vårt fokus på et godt arbeidsmiljø og god kvalitet har ført til engasjerte medarbeidere, som trives og blir i bedriften. Vi har for tiden seks medarbeidere som har mer enn 25 års sammenhengende ansettelse hos oss. Vi holder til i trivelige lokaler ved bryggekanten på Kystveien, nær Arendal sentrum.   

Hos Landbø Regnskap AS får du en engasjert samarbeidspartner som hjelper deg med alle ledd innen regnskapsførertjenester. Vi har fokus på å være en god samtalepartner om økonomiske problemstillinger knyttet til drift og utvikling av selskapet. Regnskapsbransjen er i stadig utvikling, og for å lykkes videre ser vi at det er viktig og ha fokus på omstilling og utvidelse av vårt tjenestetilbud. Derfor brukes ressurser på å videreutvikle byrået og våre medarbeidere.

Vi har over 500 kunder i alle næringsgrupper, håndverkerbedrifter, eiendom, detaljforretninger, industri, import, tjenesteytende virksomheter, hotell og restaurantvirksomheter, helsevirksomheter, barnehager, primærnæringer, ideelle organisasjoner og stiftelser. Kundene våre er hovedsakelig i Agder, men vi har også kunder utover fylkesgrensen. 

 Ledig kapasitet

Vi får snart en ansatt tilbake fra mammapermisjon. I den anledning har vi ledig kapasitet. 

Ta gjerne kontakt med oss for en samtale.

Tjenester

Vi utfører tjenester innen regnskap, lønn, fakturering, remittering, årsregnskap og ligningspapirer og alle rapporteringer til myndighetene for små og mellomstore bedrifter. Vårt mål er å bidra til at regnskapet kan bli et nyttig styringsverktøy for bedriften. Tjenestene våres tilpasses derfor den enkelte kundes behov og ønsker. Hos Landbø Regnskap AS får du en saksbehandler som du kan foholde deg til og som følger ditt regnskap fra A-Å. Vi holder oss faglig oppdatert via eksterne og interne kurs, slik at vi kan utføre oppgavene i tråd med gjeldene regleverk til enhver tid. 

Vi jobber mot elektronisk bilagsbehandling og kan tilby alle Visma sine nettbaserte løsninger. Vi bruker blant annet dokumnetsenter, approval, autopay, autoinvoice, web fakturering, payslip, net expence. Med våre nettløsninger er regnskapet ajour og du vil få et oppdatert regnskap til enhver tid. Ta gjerne kontakt med din saksbehandler dersom du er interessert i mer informasjon om disse løsningene.

Vi tilbyr også våre tjenester til de av våre kunder som ønsker mer "tradisjonell" behandling. Og ønsker å levere bilag i perm og papir.     

Våre fagsystemer er i hovedsak Visma Business, Visma lønn og Cantor Controller. Vi utfører oppdag ute hos kunder, dersom dette er ønskelig og oppgavene utføres da på deres fagsystemer. Vi har ansatte som behersker godt Tripletex, Power Office Go, Mamut, 24Seven Office og Notaplan, Huldt & Lillevik. Dersom kunden har egne IT-systemer kan vi se på mulighetene med å få dette integrert i våre systemer.

Vi er anerkjent for vår faglige styrke, engasjement og ikke minst kvalitet.

Ansatte

Magne Landbø
Senior konsulent/Autorisert regnskapsfører/registrert revisor

Tlf: 37 00 55 15
Mobil: 93 09 95 46
E-post: magne@landboe.no

Hilde Friisø Jensen
Autorisert regnskapsfører/fagansvarlig

Tlf: 37 00 55 24
Mobil: 92 25 28 51
E-post: hilde@landboe.no

Astrid Danielsen
Regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 22
Mobil: 97 61 91 78
E-post: astrid@landboe.no

Edle Thrane Pedersen
Regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 26
E-post: edle@landboe.no

Elin Lindgren
Autorisert regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 29
Mobil: 91 19 65 83
E-post: elin@landboe.no

Ingvill Johnsen
Regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 23
Mobil: 48 22 22 37
E-post: ingvill@landboe.no

Kari Pedersen
Autorisert regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 18
E-post: kari@landboe.no

Kristin H. Johnsen
Autorisert regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 27
Mobil: 91 60 77 70
E-post: kristin@landboe.no

Kristine Ribe
Autorisert regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 12
E-post: kristine@landboe.no

Lillian Karlsen
Regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 19
Mobil: 90 20 41 51
E-post: lillian@landboe.no

Linda Jørgensen
Regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 20
Mobil: 90 59 17 19
E-post: linda@landboe.no

Mai-Britt Trydal-Jensen
Daglig leder/Autorisert regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 16
Mobil: 90 77 82 88
E-post: mai-britt@landboe.no

Margrethe Haugland Eikevoll
Autorisert regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 10
Mobil: 41 10 69 05
E-post: margrethe@landboe.no

Marianne Carlsen Ringvold
Regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 13
E-post: marianne@landboe.no

Marina Anderson
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 37 00 55 11
Mobil: 41 29 66 64
E-post: marina@landboe.no

Monica Rasmussen
Regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 17
Mobil: 99 79 61 81
E-post: monica@landboe.no

Signe Therese Fidje Nyli
Autorisert regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 11
E-post: signe@landboe.no

Sissel Aaness
Regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 28 
E-post: sissel@landboe.no

Sølvi Almenning Gilde
Regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 25
E-post: solvi@landboe.no

Vera

Vera Espedal
Autorisert regnskapsfører

Tlf: 37 00 55 14
Mobil: 40 24 94 83
E-post: vera@landboe.no